18 квітня 2016 року фахівцями Жмеринської ОДПІ спільно з Вінницькою обласною організацією товариства « Знання» , з метою забезпечення формування високої податкової культури суб’єктами господарювання, проведено семінар на тему «Зміни в оподаткуванні за 1 квартал 2016 року, застосування діючого податкового законодавства, аналіз нововведень та робота над помилками».

  Лекторами були розглянуті найбільш актуальні питання, що виникають у платників податків в зв’язку з набранням чинності з 1 січня 2016 року Закону України від 24.12.2015 №909-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році».

  Особливу увагу на семінарі було приділено змінам у законодавстві стосовно єдиного соціального внеску, податку на доходи фізичних осіб, екологічного податку, рентної плати, спрощеної системи оподаткування тощо. Також, важливим питанням стало проведення кампанії декларування доходів громадян, отриманих у 2015 році.

  Наприкінці заходу були надані конкретні відповіді на запитання учасників семінару та доведена інформація про розміщення всіх нововведень на на суб-сайті ДФС.