Доля розпоряджається кожним із нас по-своєму. Комусь пощастить звити «гніздечко», там де народився, і до останніх своїх днів прожити на рідній землі. Але немало і тих, хто лише згадує свою батьківщину у солодких снах. І далеко не завжди має змогу відвідати місце, де лежать дорогі їм люди, щоб вклонитись, упорядкувати їхні могилки.

  Отож, догляд за кладовищем лежить на тих, хто поруч.

  Свого часу, балотуючись на посаду Слободо-Межирівський сільського голови, нині діючий очільник територіальної громади Куртяк В.В. в своїй передвиборчій програмі одним із пунктів передбачав упорядкування сільського кладовища. І ось тепер біля сільського кладовища височіє новий бетонний паркан. На спорудження його з бюджету сільської ради залучено понад 46 тис. грн, ще близько 9 тис. грн надійшло безпосередньо від населення. Допомогли приватні підприємці Кубай В.В.та Якобчук Ю.Л.: завезли щебінь та відсів, організували і провели роботи по знищенню багаторічних кущів і дерев. А дирекція СТОВ «МИР» виділила екскаватор для виконання земляних робіт. Спільні зусилля дали позитивний результат.

  Роботи ще тривають. Планується ремонт ритуальної площадки, будівництво каплички ...

  Нехай земля буде пухом всім тим, хто покоїться вічним сном, а внесок кожного з нас для збереження їхнього спокою стане доказом людської небайдужості.

  О. КИРИЛОВСЬКА, секретар Слободо-Межирівської сільської ради