Нещодавно Ольга Янушкевич та Світлана Леонтьєва завітали до Жмеринки, щоб подарувати приємні хвилини спілкування з музичним мистецтвом. Творча зустріч з митцями відбулася в читальній залі КЗ "Жмеринська центральна районна бібліотека ім. В.П.Вовкодава". На неї зібралися поціновувачі музики та поетичного слова. Вони мали змогу ознайомитися з різножанровою творчістю учасниць ансамблю "Зірниця".

  Гарна пісня, ніби білокрилий птах, підіймаючись над світом, несе прекрасну поезію і чаруючу мелодію. Саме таке гармонійне поєднання поетичного слова і захоплюючої мелодії почули жмеринчани під час творчої зустрічі з промовистою назвою "Творчість єднає серця". Слухачі були зачаровані чудовим співом Світлани Леонтьєвої та розповіддю Ольги Янушкевич про творчий шлях колективу.

  Для ознайомлення присутніх з творчістю вінницьких композиторів та виконавців музичних творів працівники бібліотеки підготували перегляд літератури "На крилах музики і слова". На якому були представлені й музичні збірники композиторки Ольги Янушкевич.

  Вражені музичними талантами гостей, слухачі дарували їм бурхливі оплески та квіти. Сподіваємося, що ми ще не раз будемо насолоджуватися творчістю "Зірниці" і будемо мати змогу зустрітися з поетами, на вірші яких написані пісенні твори.