В зв’язку з початком сезону збору врожаю зернових до Жмеринського міськрайонного центру зайнятості звернувся представник підприємства ТОВ «Жмеринський елеватор». Це підприємство аграрного сектору, яке має особливу потребу в застосуванні праці сезонних працівників.

  05 липня 2017 року відбувся захід для безробітних громадян – співбесіда з роботодавцем.

  Директор Олександр Гриненко зазначив, що підприємство забезпечене сучасним обладнанням TORNUM (Швеція), яке виготовляє різноманітні види обладнання для переробки зерна, а саме: зерносушарки, зерносховища, а також, охолоджуюче устаткування для зерна. Ознайомив із ланцюжками у процесі обробки зерна - від зважування машини, яка привезла зерно - до зерносховища, а далі відправка до клієнта потягом або спец. машинами. Розповів про завдання та обов’язки сезонних працівників: проведення відбору проб зерна, випробування та інші види робіт при проведення досліджень і розробок; графік роботи та оплати праці.

  На завершення всі отримали запрошення відвідати підприємство і безпосередньо побачити виробничі процеси. Всього захід відвідало 15 осіб, принаймні половина піде на підприємство.

  Провідний фахівець з питань зайнятості відділу
взаємодії з роботодавцями Даніловська Вікторія