Заступником голови Жмеринської районної державної адміністрації Олегом Матвієнком 12 липня проведено нараду з очільниками територіальних громад. У нараді взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Москальчук та прокурор Жмеринської місцевої прокуратури Денис Лук’янчук.

  Нарада була присвячена питанням забезпечення збільшення надходжень до місцевих бюджетів за рахунок орендної плати за використання земель різної форми власності.

  Олег Олексійович закликав сільських, селищного голів активно включитися в роботу. Наголошував на тому, що самовільне заняття земель та ухиляння від сплати орендної плати та податків – це злочин, насамперед по відношенню до наших громад. Відсутність вчасної та повної сплати обов’язкових платежів сповільнює соціально-економічний розвиток територіальних громад і унеможливлює проведення реформ.

  Жорстка позиція стосовно даного питання зумовлена бажанням в найкоротші терміни привести процес використання державних земель в площину законності.

  Під час наради також йшла мова про проведення в територіальних громадах належного обліку усіх земель та вчасного подання облікової звітності.