Жмеринська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області звертає увагу фізичних осіб, які мають у власності нерухомість, про необхідність сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

  Власники квартири/квартир, загальна площа яких перевищує 60 кв. метрів та власники житлового будинку/будинків, загальна площа яких перевищує 120 кв. метрів, повинні сплатити податок на нерухоме майно протягом 60 днів з дня отримання повідомлення-рішення.

  Наразі, працівниками Жмеринської ОДПІ, вже сформовано та направлено майже 3 тисячі податкових повідомлень-рішень про сплату суми податку та відповідні платіжні реквізити.

  Слід зазначити, що за порушення термінів сплати податку до платників буде застосовано фінансові санкції у вигляді штрафу у сумі від 10 до 20 % своєчасно несплаченої суми податку.

  У разі неотримання податкових повідомлень-рішень на сплату податку, або встановлення розбіжностей у наявній інформації про об’єкт нерухомості, необхідно звернутися з оригіналами документів на нерухомість до державної податкової інспекції за місцем реєстрації.