Відбулася 12 липня 2017 року. На порядок денний сесії було винесено 18 питань.

  Голова районної ради Василь Малярчук розпочав засідання закликом вшанувати пам’ять нещодавно загиблого в зоні проведення антитерористичної операції нашого земляка Максима Керничного.

  До роботи депутати приступили конструктивно та злагоджено. З усіх вісімнадцяти питань порядку денного було прийнято позитивні рішення.

  Зокрема, затверджено проектно-кошторисну документацію в сумі 1276,531 тис.грн. на капітальний ремонт будівлі районної ради з метою утеплення та підвищення енергоефективності.

  Внесено зміни до комплексної оборонно-правоохоронної Програми на 2016-2020 роки «Безпечна Жмеринщина – взаємна відповідальність» та передбачено виділення коштів на 2017 рік в розмірі 60 тис.грн.

  Також внесено ряд змін до районного бюджету, затверджено технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок жителям населених пунктів району та двом фермерським господарствам.

  Затверджено розпорядження голів райдержадміністрації та районної ради.

  Надано дозвіл на здачу в оренду частини приміщення, яке перебуває на балансі КУ «Жмеринський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги».

  Погоджено створення ландшафтного заказника місцевого значення «Борсуки» орієнтовною площею 20 га на території Кармалюківської сільської ради з метою збереження навколишнього природного середовища і популяції борсуків.