Гарною нагодою випробувати себе в спортивних змаганнях є для державних службовців спартакіада, яка щорічно проводиться відділом у справах молоді та спорту Жмеринської райдержадміністрації. Цьогоріч змагання відбуватимуться з 19 квітня по 1 травня. Державні службовці району випробують себе у 7 видах спорту.

  Відкриття та перший день змагань відбувся 19 квітня 2016 року в залі засідань районної ради. Начальник відділу у справах молоді та спорту Василь Марчук пояснив учасникам умови проведення спартакіади та запросив до вітального слова заступника голови райдержадміністрації Юрія Колесника.

  - Своєю любов’ю до спорту, великою жагою до перемоги ви показуєте приклад для всіх жителів району в тому числі і для молодих людей в прагненні займатись спортом – зазначив Юрій Вікторович, побажавши спортсменам – любителям міцного здоров’я, бадьорості духу, вдалих стартів і яскравих перемог!

  Свою пристрасть до спорту Юрій Колесник продемонстрував, зігравши партію в шашки.

  В перший день участь у змаганнях з шашок взяли 13 чол..

  Перше місце серед жінок виборола Нікітіна Людмила, відділ у справах молоді та спорту, друге – Бойченко Олена, управління агропромислового розвитку, третє - Побережна Олена, управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

  Серед чоловіків першість здобув Скакун Олександр, відділ у справах молоді та спорту, друге – Швець Вадим, апарат райдержадміністрації, третє – Крайнік Едуард, районна рада.

  Наступні змагання із шахів відбудеться 26 квітня 2016 року.

  Чекаємо від державних службовців нових спортивних звитяг!