Під час оперативної наради з керівниками структурних підрозділів Жмеринської райдержадміністрації, установ та організацій району, яку проводив заступник голови райдержадміністрації О. Матвієнко розглядалися важливі питання сьогодення.

  Зокрема, йшла мова про роботу Центру надання допомоги учасникам АТО, про що доповідав директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Р.Осіпчук.

  О.Матвієнко загострив увагу на питаннях, що стосуються наповнення бюджету району.

  О.Ярмоленко, начальник відділу охорони здоров’я озвучив показники реалізації в районі програми «Доступні ліки».

  Начальник відділу економічного розвитку К.Цабак вела мову про укладання угод територіальних громад - переможців XIV обласного конкурсу програм розвитку, економію бюджетних коштів завдяки електронним закупівлям. А також про роботу промислового комплексу району.

  О.Матвієнко зупинився на темі стимулювання роботи підприємств району.

  Головний спеціаліст відділу у справах молоді та спорту Т.Козуб довела інформацію про проходження оздоровчої кампанії, інформувала про проведення спортивних заходів.

  Завідувач сектору цивільного захисту Н.Яковець надала інформацію щодо проходження занять з територіальної оборони, повідомила про намір відділу лабораторних досліджень розпочати дослідження питної води в населених пунктах.

  Головний спеціаліст відділу освіти Ж.Твердохліб доповідала про хід ремонтних робіт в школах.

  Начальник управління соціального захисту населення Н.Василик говорила про роботу з переселенцями, призначення субсидій, окреслила обсяг виплат, який необхідно провести найближчим часом пільговій категорії громадян, а також монетизацію зекономлених коштів за субсидією.

  Начальник Жмеринської ОДПІ ГУ ДФС України у Вінницькій області О.Кузевич відзначила погіршення ситуації щодо виплати заробітної плати в приватних підприємствах.

  Начальник відділу містобудування, архітектури та інфраструктури І.Побережний інформував про підведення підсумків роботи за І півріччя. Зачепив тему побутових відходів, а також зазначив необхідність проведення пропаганди переробки сміття.

  Начальник управління агропромислового розвитку Я.Парчевський інформував про початок жнивної кампанії, анонсував переджнивну нараду, а також повідомив про розширення повноважень управління у зв’язку з реорганізацією обласного Департаменту. Повідомив про намір провести агрохімічне обстеження ґрунтів, які використовуються сільськогосподарськими підприємствами.

  Начальник фінансового управління В.Гамарник вів мову про засідання бюджетної комісії, підбиття підсумків роботи за 6 місяців.

  Керівник апарату райдержадміністрації Т.Москальчук говорила про електронне спілкування структурних підрозділів райдержадміністрації та загальноприйнятні правила передачі інформації.