Міжнародні партнери України зацікавлені в успіху нашої держави не менше, аніж самі українці, оскільки від цього залежить багато світових процесів. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман після зустрічі з Прем’єр-міністром Великої Британії Терезою Мей. Зустріч відбулася в рамках візиту Володимира Гройсмана до Великої Британії.

  Глава Уряду України зазначив, що одним із свідчень зацікавленості світу в Україні буде запланований на завтра, 6 липня, економічний форум, підготовка якого велась не один рік і затребувала значних зусиль британської та української сторони.

  «Ми презентуємо план дій до 2020 року - чіткій погляд на те, куди йдемо і що хочемо отримати», - сказав Глава Уряду, відповідаючи на питання, що саме Україна готова запропонувати інвесторам.

  Він додав, що ключова зміна – перехід до середньострокового планування, як у сфері державних фінансів й внутрішніх процесів, так і в сфері міжнародної співпраці та залучення інституціональної та інвестиційної допомоги. На думку Володимира Гройсмана, плани Уряду доволі амбітні, і ріст ВВП у 2% - «не задовольняє».

  «У мене буде зустріч з бізнесом (в рамках Форуму), будемо обговорювати напрямки інвестування. Ми маємо потреби в усіх сферах – агрокомплексі, інфраструктурі, енергетиці. Економіка потребує інвестицій», - сказав Володимир Гройсман.

  Він нагадав, що Уряд вже представив ключові напрямки роботи і визначив 5 реформ – пенсійну, земельну, держвласності, охорони здоров’я та освіти. «Це п’ять реформ, які змінять країну. Вони практично готові, ми наблизилися до ухвалення рішень по цих реформах. Напрацювали їх, і зараз завдання їх впровадити. Але між стадією «напрацювання» та «впровадження» є необхідність узгодити рішення в Парламенті. Тож будемо працювати з Парламентом», - додав Володимир Гройсман.