Питання захисту прав дітей в Жмеринській районній державній адміністрації завжди в пріоритеті. Під час чергового засідання комісії, яке відбулося 4 липня 2017 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації О. Матвієнка було розглянуто 4 питання.

  Інформацію щодо питання про участь батька у вихованні та спілкуванні з дитиною надала начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Н.Довгополюк.

  Головний спеціаліст служби Р.Рудьман довела до відома членів комісії інформацію щодо направлення дітей, позбавлених батьківського піклування на виховання та спільне проживання до дитячого будинку сімейного типу.

  Про стан призначення та виплат державних соціальних допомог на дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу чи перебувають під опікою/піклуванням доповідала перший заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації І.Купчик. Зокрема, вона повідомила, що всі нарахування та виплати здійснюються вчасно та в повному обсязі.

  В ході засідання комісії також розглянуто питання виконання та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей.