Це важлива подія, Україна стає інвестпривабливою

  5 липня, делегація Уряду України на чолі з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом відбуває до Лондона, де планує провести низку зустрічей з керівництвом Великобританії, а також візьме участь у великому економічному форумі, присвяченому питанням реформ в Україні. Про це повідомив Глава Уряду.

  «Завтра ми відбуваємо до Лондона. Буде дві частини робочої поїздки. Перша – зустріч з політиками Великобританії, з Прем’єр-міністром. Друга - зустріч з діловими колами, інвестбізнесом. Будемо проводити спільну конференцію з питань провадження реформ в Україні, - сказав Володимир Гройсман. – Це надзвичайно важливий захід. Ми підійшли до конференції з чітким розумінням змін - як вони будуть відбуватися. Ми зростаємо, стаємо інвестиційно привабливою країною. Це дуже добрий сигнал».

  Володимир Гройсман додав, що в ході зустрічей в Лондоні урядовці представлять статус реформ, що проводяться, а також запропонують напрямки підтримки України. «Розраховуємо на добрі новини з Лондона цими днями», - сказав Прем’єр-міністр.