На базі дитячого санаторію «Подільський Артек» з 26 по 30 червня проходив щорічний обласний молодіжний табір-форум «Вінниччина молодіжна – ініціюй та дій!».

  Ініціатором та організатором Форуму традиційно є Департамент соціальної та молодіжної політики обласної державної адміністрації. Захід проводився з нагоди Дня Молоді та з метою заохочення молоді до активної участі у громадському житті.

  Цьогоріч до участі у форумі долучились близько 170 учасників з числа активної та обдарованої молоді Вінницької області. Зокрема, участь приймали координатори інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», кореспонденти інформаційно-молодіжних порталів, представники учнівського та студентського самоврядування, представники громадських організацій та вперше участь у Форумі брали представники об’єднаних територіальних громад. Представляли Жмеринський район молоді активні люди - Альона Юрченко та Тетяна Гребенюк.

  В цілому, захід проводився у вигляді політичної гри, в рамках якої учасників було поділено на п’ять партій. Гаслами та ідеями партій стали п’ять пріоритетів молодіжної політики області. Таким чином, протягом всього форуму партії працювали над розробкою завдань та шляхів їх виконання в рамках своєї ідеї.

  Окрім тренінгової роботи в партіях, учасники були задіяні в спортивних змаганнях та культурно-розважальних заходах.

  Аби підтримати та поспілкуватись з учасниками Форуму до «Подільського Артеку» завітали голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій та Марія Карчевич – начальник відділу регіональної молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України.

  Результатом роботи партій було створення програми дій та її презентація під час зустрічі з Валерієм Коровієм. Політичні програми було оцінено всіма учасниками табір-форуму шляхом рейтингового голосування за них. Відповідно до підсумків голосування всі партії отримали сертифікати на суми від 10 до 30 тис. грн. на реалізацію заходів в рамках своєї програми.

  Учасники заходу мали можливість спостерігати та брати участь у роботі форуму і приємно були здивовані, на скільки плідно працювали усі команди, як вони переживали, скільки зусиль вкладали у свої презентації. Адже вони усвідомлювали, що за ними стоїть вся молодь Вінниччини. Участь у Форумі дала змогу навчитись реалізовувати свої напрацювання, зрозуміти, що сьогодні відбувається у нашій країні і в області, зокрема, а також знайти нових друзів та однодумців. Але найголовніше, що всі поїхали додому з переконаннями, що, якщо є ідея – то є змога втілити її у життя!»

  Тетяна Гребенюк