Заступник голови Жмеринської районної державної адміністрації Олег Матвієнко 29 червня 2017 року провів нараду, в якій взяли участь: керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Москальчук, представники податкової інспекції, відділу Держгеокадастру, фінансового управління та агропромислового розвитку, відділів економічного розвитку, містобудування, архітектури та інфраструктури, юридичного сектору райдержадміністрації. Учасниками зібрання відпрацьовувався механізм збільшення дохідної частини бюджету за рахунок використання земельних ділянок під господарськими будівлями колишніх колективних сільськогосподарських підприємств.

  На сьогоднішній день в районі нараховується понад 1000 га вищезазначених земель, з яких лише 50 га оформлено належним чином, які приносять дохід до бюджету. Слід зазначити, що даний вид бюджетних відрахувань безпосередньо надходить до бюджетів селищної, сільських рад.

  Метою створення робочої групи є повна інвентаризація земель під об’єктами нерухомості, що задіяні в сільському господарстві та подальша передача їх в оренду.

  Ціль установчого засідання – попереднє вивчення проблеми, аналіз і розробка плану дій для реалізації поставленого завдання.