- І нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для гармонійного розвитку Людини, де панували б гуманізм, демократія, закон і справедливість, - зазначив голова Жмеринської райдержадміністрації О.Легеза під час виступу на загальнорайонному заході з нагоди Дня Конституції України, який відбувся 27 червня 2017 році в районному будинку культури.

  Розпочався захід із театралізованого дійства про вічні символи українського народу: синьо – жовтого прапора, тризуба, гімна.

  Хвилина мовчання була присвячена тим, хто ціною свого життя відстоював права та свободи українського народу, захищав незалежність та територіальну цілісність своєї країни.

  До стели загиблим учасникам антитерористичної операції на Сході нашої країни та Героям Небесної Сотні, а також до пам’ятника Тарасу Шевченку для покладання корзин із квітами було делеговано кращих представників громадськості Жмеринщини, в т.ч. учасників бойових дій на Сході України.

  З вітальною промовою перед учасниками зібрання виступив голова райдержадміністрації Олег Легеза. У його промові звучали слова переконання в тому, що день народження Основного Закону України є однією із найважливіших дат для української нації, основою всього законодавства держави, символ гідності і честі.

  До слів привітань приєднався голова районної ради Василь Малярчук, який побажав мирного неба, впевненості у завтрашньому дні, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав.

  За героїзм, проявлені під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, високопрофесійне виконання громадянського обов’язку учасники бойових дій на Сході України, мужні жителі району під бурхливі оплески присутніх отримали Почесні грамоти райдержадміністрації, районної ради, грошову винагороду та обереги від молодшого покоління.

  За вагомий внесок у розбудову демократичної, соціальної, правової держави, високий професіоналізм, активну життєву позицію Почесні грамоти райдержадміністрації, районної ради та грошові винагороди очільники району вручили кращим представникам громадськості.

  Після завершення урочистої частини учасники заходу отримали велике задоволення від перегляду вистави Вінницького обласного драматичного театру ім.. М.Садовського «Я б тобі небо прихилив…»