Підведення підсумків роботи

  23 червня 2017 року в актовій залі відділу освіти відбулась науково-методична конференція, до участі у якій були запрошені заступники директорів з навчально-виховної роботи та директори окремих загальноосвітніх навчальних закладів, працівники відділу освіти, методичного кабінету.

  На порядок денний було винесене основне питання: «Про підсумки методичної роботи за 2016-17н.р.», яке озвучила зав.РМК Поповська О.А.

  У доповіді було проаналізовано заходи райметодкабінету, педколективів району в напрямку вирішення методичної проблеми: «Реалізація особистісно-орієнтованого підходу в навчально-виховному процесі, зростання творчого потенціалу вчителя через моніторингові дослідження якості освіти в навчальних закладах району».

  Співдоповідачами виступили ЗДНВР Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Кабалюк О.І. та ЗДНВР Коростовецької ЗОШ І-ІІ ст. Слободянюк О.В., які проаналізували методичну роботу зазначених навчальних закладів в умовах функціонування освітніх округів.

  За рішенням конференції рівень науково-методичної роботи РМК та загальноосвітніх закладів району визнано задовільним.

  Начальник відділу освіти Цимбал І.В. подякувала всім за плідну роботу та, відзначивши високий рівень організації методичної роботи Мартинівської, Кармалюківської, Могилівської, Почапинецької, Станіславчицької ЗОШ І-ІІІ ст., Браїлівської, Кудіївецької ЗОШ І-ІІ ст. та Сербинівського НВК, нагородила за зразкове виконання посадових обов’язків заступників директорів з навчально-виховної роботи зазначених закладів грамотами відділу освіти.

  За матеріалами відділу освіти РДА