Наші волейболісти - переможці!

  16 квітня 2016 року в м. Муровані-Курилівці відбулись зональні змагання обласних сільських спортивних ігор з волейболу серед чоловіків, в яких прийняли участь команди Жмеринського, Чернівецького, Могилів-Подільського та Муровано-Куриловецького районів. Наші волейболісти перемогли усіх суперників, з рахунком 2:0, та впевнено вийшли до фінальної частини змагань, які відбудуться в м. Вінниця 21 травня 2016 року. Честь району захищали – Руслан Клепко, Олексій Осаулов, Євген Суліма, Андрій Ус (м.Жмеринка), Євген Гоцюк (с.Леляки), Віталій Гриценко (с.Станіславчик), Юрій Мамроцький, Сергій Кучинський (с.Северинівка), Ігор Карпенко (Браїлів),

  Футбольний сезон – 2016 розпочато!

  17 квітня 2016 року на футбольному полі села Рів в районі розпочато футбольний сезон 2016 року. Саме в цей день зіграно гру за Супер-Кубок в якій зустрічались чемпіони району минулого року «Стріла» Северинівка та володар кубку району з футболу 2015 року «Старт» Станіславчик. В цікавій та напруженій боротьбі з рахунком 3:0 перемогли футболісти Северинівки, та ще на один сезон зберегли прописку Супер-Кубка у своїй територіальній громаді. По завершенню гри команда-переможець отримала кубок, а гравці обох команд були нагороджені грамотами відділу молоді і спорту РДА, районної ради ФСТ «Колос». Нагородження провів начальник відділу, депутат районної ради В.Марчук.

  Участь у всеукраїнських змаганнях

  12-15 квітня 2016 року в м. Славутич Київської області відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років. До складу збірної команди Вінниччини входив вихованець тренера РДЮСШ Олександра Сівака – Валерій Мельник, який гідно представив район і область на всеукраїнських змаганнях.

  Відділ у справах молоді та спорту РДА, Районна рада ФСТ «Колос»