На Сході України триває Антитерористична операція, і волонтери постійно допомагають нашим бійцям. Серед них і Валентина Войтович, мати – волонтерка, яка постійно допомагає чим тільки може дорогим захисникам.

  В Чернятинському коледжі Вінницького НАУ протягом навчального року проводилися заходи з військово-патріотичного напрямку.

  І ось нещодавно на засіданні методичного об’єднання кураторів академічних груп вирішили допомогти у виготовленні маскувальних сіток для 95-ї окремої аеромобільної бригади. Валентина Володимирівна допомогла з матеріалом. А до справи долучилися небайдужі студенти та викладачі. Це Валентина Котеля, Валентина Білоус викладачі іноземної мови, Ганна Никонюк, викладач фізики, Світлана Коломієць, викладач української мови та літератури та ін. Керував роботою Анатолій Шпіганєвич, викладач захисту Вітчизни.

  Студенти групи О-11 - Діана Грубчак, Богдан Іванцов, Леся Кубай, Інна Антонюк, Сніжана Смішна, Анна Мельник, Діана Остапюк, Ольга Паладій, Юлія Стахова, групи А-11 - Юлія Петрунько, Альона Стадник, Яна Чорна, Олександра Зарічняк, Вікторія Головкіна, Дарія Сімон активно і з великим завзяттям виконували цю роботу, щоб більше врятувати життя нашим захисникам.