Підсумки благодійної акції «Допоможи Героям АТО»

«Краще найменша допомога, ніж найбільше співчуття»

Владислав Лоранц

  Протягом другого семестру 2016/2017 н.р. в коледжі проходила благодійна акція «Допоможи Героям АТО». З ініціативи кураторів академічних груп та органів студентського самоврядування було оголошено про збір коштів.

  • Всього зібрали – 10100 грн.
  • З них: студенти – 6270 грн.,
  • викладачі та працівники коледжу – 3830 грн.

  З цих коштів на організацію зустрічі з учасниками АТО було витрачено – 3329 грн., з них – 5500 грн. вручили пораненому інваліду-учаснику АТО Завальницькому Роману Олександровичу, жителю м. Гнівань Вінницької області. Він — солдат Збройних сил України. У період війни — мобілізований. З серпня 2014 — в м. Попасна Луганської області. При обстрілі важкопоранений осколками в голову. В Харківському шпиталі переніс дві операції, лікувався в нейрореанімації. Досі проходить курс реабілітації. За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (25.03.2015).

  В нашому навчальному закладі навчається студент-учасник АТО, який постійно потребує коштів на оздоровлення, тому 1500 грн. вручили Качалці Володимиру, студенту групи БДЖ-31.

  Оргкомітет щиро дякує всім небайдужим співробітникам та студентам коледжу, хто долучився до участі у благодійній акції.

  За матеріалами сайту Чернятинського коледжу ВНАУ