14 червня завершили роботу пришкільні табори з денним перебуванням дітей на базі 12 навчальних закладів нашого району, у яких відпочило 1276 дітей.

  Відповідальними працівниками у таборах були створені всі умови для здійснення контролю за якістю харчування, дотримання санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режиму. Було організовано дворазове харчування, яке здійснювалося відповідно перспективного двотижневого меню.

  Організація роботи таборів здійснювалась відповідно режиму та плану роботи. Виховна робота в таборах проводилась з урахуванням вікових особливостей та інтересів дітей. Головною метою виховної роботи педагогів табору було створення всіх умов для повноцінного відпочинку дітей.

  Протягом роботи таборів проводились фізкультурно-спортивні заходи. Щоденно відпочинок дітей починався ранковою зарядкою. З учнями розучувались рухливі ігри, між загонами проводились спортивні змагання. Посилена увага приділялася питанням профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму, правилам дій у надзвичайних ситуаціях, формуванню навичок здорового способу життя, організації змістовного дозвілля.

  Закриття табірної зміни відзначалося урочисто. За підсумками роботи на лінійках діти та вихователі отримали грамоти.

  Але найважливіший підсумок - протягом оздоровчої зміни випадків захворювань, отруєнь та травмувань не виявлено, а це в нашій роботі -першочергове завдання. Дякуємо усім організаторам і виконавцям за плідну роботу. Повноцінних усім канікул!

  За матеріалами сайту відділу освіти райдержадміністрації