Традиційно, в середині червня в нашій країні віншують представників однієї із найдавніших, найгуманніших, найважливіших і ще багато най-най…професій - медиків. На Жмеринщині працівників галузі охорони здоров’я вітали 15 червня 2017 року. Урочистості з нагоди свята відбулися в районному будинку культури за участю: голови Жмеринської районної ради В.Малярчука, його заступника з питань євроінтеграції та зовнішніх зв’язків Н.Рожок, начальника відділу охорони здоров’я райдержадміністрації О.Ярмоленка, Жмеринського міського голови А.Кушніра, його заступника В.Дудіка, керівників медичних установ, ветеранів галузі, представників засобів масової інформації, громадськості.

  З професійним святом першим привітав колег начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації О.Ярмоленко. Він зазначив, що радий з того, що відтепер медична родина разом, рухається в одному напрямку і має спільну мету. В його промові звучала гордість за своїх колег, впевненість у майбутньому медицини, адже в закладах охорони здоров’я Жмеринщини працюють висококласні фахівці.

  У своєму виступі голова районної ради В.Малярчук передав вітання всій медичній когорті від голови райдержадміністрації О.Легези, зробив екскурс в історію виникнення професії, відзначив її важливість для суспільства. А також перерахував ті надбання, які зроблено для покращення стану закладів охорони здоров’я, умов праці медичних працівників, якості надання медичних послуг та ті, що заплановано зробити. Загалом ним озвучено цифру в 2 млн. 330 тис. грн. коштів з різних джерел, які використано на модернізацію первинної і вторинної ланок медицини, адже район визначив пріоритетним напрямком розвитку саме медичну галузь. Голова районної ради висловив сподівання на такі ж кроки з боку міської ради. В.Малярчук подякував тим, хто завжди підтримував медичну галузь району. Зокрема, народному депутату України І.Мельничуку, селищному та сільським головам. Тим, хто стоїть на сторожі охорони здоров’я бажав усіляких гараздів і також бути здоровими.

  До привітань долучився міський голова А.Кушнір.

  Свої вітальні промови озвучили колегам головний лікар лікарні відновного лікування Б.Боровський, головний лікар станції швидкої медичної допомоги Т.Кузьміна, завідувач відділу лабораторних досліджень Л.Голева.

  Особливу пошану виказали тим медичним працівникам, які перебували в зоні проведення антитерористичної операції: В.Якимишену, М.Верещинському, В.Ябловському, І.Ковальчуку, О.Гринику, О.Ткаченку. Почесні грамоти та грошову винагороду вручали головні лікарі центральної районної лікарні Р.Боровський та РМЦ ПМСД О.Калінський.

  Хвилиною мовчання вшановано 38 медиків, які поклали свої життя на Сході України.

  За значний внесок у розвиток охорони здоров’я, наполегливу працю, високі професійні здобутки й з нагоди Дня медичного працівника Почесними грамотами районної державної адміністрації, районної ради та одноразовою грошовою винагородою відзначено кращих представників професії. Троє представників району нагороджено грамотами Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації. Відзнаки вручали В.Малярчук та О.Ярмоленко.

  А.Кушнір спільно із В.Дудіком вручили відзнаки від міської влади.

  Головний лікар ЦРЛ Р.Боровський та голова профспілки медичних працівників О.Султанов в цей день не оминули увагою та шаною ветеранів галузі охорони здоров’я. Їм вручено Подяки, грошову винагороду, квіти.

  Не відходячи від традицій нашого району, в цей день присягу на вірність своїй професії склали молоді спеціалісти, які трудяться в наших лікувальних закладах. Вітали молодь Р.Боровський, О.Калінський та головний лікар районної стоматологічної поліклініки А.Сорокін.

  Працівники ж культури старалися, щоб у залі панувала піднесена, святкова атмосфера.