Журавлиним ключем відлетіли у вирій, у нове незвідане життя 8 журавлят Тарасівської СЗШ І-ІІ ступенів 10 червня 2017 року. Особливим змістом були наповнені слова побажання, щоб наші діти у всьому світі жили в добрі і мирі. На шкільне свято, а воно є святом села, були запрошені всі підприємці, котрі не байдужі до долі школи і дітей. Та на свято завітали лише представники ТОВ «Курланд» (Кушнір Ольга Василівна) та настоятель храму (о.Олег).

  У своїх вітаннях Кушнір Ольга Василівна наголосила, щоб ніколи випускники не забували школи, шкільної парти – бо то особливість українського роду і вручила подарунок. Настоятель храму Іоанна Богослова провів Молебень за здоров'я випускників, дав на згадку всім «Молитвослови» і вручив їм кульки з побажаннями: «Летіть в незвідані світи мрії. Нехай вони здійсняться. Нехай посіяні сходи з добірного зерна зійдуть новими перемогами та відкриттями».

  З теплими материнськими словами звернулася до випускників начальник відділу освіти Цимбал Інна Володимирівна: «Відкривайте нове, накопичуйте щоденно, щомиті свій життєвий досвід. Засяйте новою ясною зіркою. Нехай легкою буде ваша дорога». Від найстаршого покоління звернулася з теплими і цінними настановами випускниця 1957 року Явнич Ніна Андріївна: «Запам'ятайте, діти, земля подякує вам стиглим гроном калиновим». Схвилював усіх присутніх виступ директора школи, а коли він з донькою-випускницею виконав пісню «Пісня для доні», то навіть на очах батьків з'явилися сльози. Діти-випускники низько кланялись батькам, дякували за їх тепло і піклування і на їх голови одягли обжинкові вінки. Чарівна, казкова пора шкільного життя закінчилася. Попереду юність – щаслива і відповідальна, незвідана ще і цікава. То ж нехай щасливою і легкою для них вона буде. Батьківський комітет Тарасівської СЗШ І-ІІ ступенів