З робочим візитом голови Жмеринської райдержадміністрації та районної ради О.Легеза і В.Малярчук перебували в амбулаторії загальної практики сімейної медицини №2 м.Жмеринка (вул.. Добролюбова, 2, приміщення колишньої залізничної лікарні), яка щойно розпочала свою роботу. До складу делегації також увійшли: заступник керівника виконавчого апарату районної ради Е.Крайнік,

начальник відділу охорони здоров’я О.Ярмоленко, головний лікар ЖМЦПМСД О.Калінський, головний лікар районної стоматологічної поліклініки А.Сорокін, представники засобів масової інформації. Гостей зустрічали завідувач поліклінічного відділення КУ «Жмеринська ЦРЛ» О.Султанов та завідувач АЗПСМ №2 м.Жмеринка КУ «Жмеринський районний медичний Центр ПМСД» Н.Калінська.

  Мета поїздки – ознайомлення з умовами роботи медичних працівників та прийому пацієнтів сімейними лікарями.

  Крім того, було окреслено обсяг робіт, що необхідно провести для покращення матеріально-технічного забезпечення амбулаторії. Передбачається на вільних площах приміщення розмістити відокремлений підрозділ медично-профілактичних оглядів певних категорій населення та мережу денних стаціонарів КУ «Жмеринська центральна районна лікарня», КУ «Жмеринська районна стоматологічна поліклініка».

  Великий обсяг робіт, що заплановано зробити, вирішено розпочати з встановлення опалювального модуля на твердому паливі. Буде проведено також утеплення фасаду та заміну вікон на металопластикові. Дані заходи суттєво скоротять комунальні витрати на утримання закладу охорони здоров’я.

  Для пришвидшення здійснення задуму, керівники району вишукуватимуть джерела надходжень за рахунок інвестиційний проектів.

  Є сподівання, що Жмеринська міська рада також візьме дольову фінансову участь у подальшій долі амбулаторії.

  Під час перебування в закладі, неодноразово довелося чути слова щирої подяки за відновлення роботи медичної установи в даному районі міста.

  Символічно, що ця подія відбулася напередодні Дня медичного працівника.