Вісімнадцять комплектів захисного бойового одягу отримали працівники 8 пожежно - рятувальної частини м. Жмеринка ДСНС України Головного управління ДСНС України у Вінницькій області. З цього приводу в актовій залі частини відбулись урочистості, участь у яких взяли: голова Жмеринської райдержадміністрації О.Легеза, голова районної ради В.Малярчук та заступник Жмеринського міського голови В.Дудік.

  Короткий звіт про результати роботи колективу за п’ять місяців роботи зробив начальник підрозділу підполковник служби цивільного захисту В.Миронюк. За його словами, за відповідний період нинішнього року на території району виникло 46 пожеж та загорянь, економічні втрати від яких сумарно вилилися в суму 2 млн 254 тис. грн. Під час пожеж загинуло 2 людини.

  Для запобігання трагічним наслідкам, районна влада допомагає нашим рятувальникам, про це говорив у своєму виступі О.Легеза. Запевняли у підтримці голова районної ради В.Малярчук та заступник міського голови В.Дудік.

  Присутній на зустрічі начальник управління організації реагування на надзвичайні ситуації та цивільного захисту Головного управління ДС ГУДСНС України у Вінницькій області полковник служби цивільного захисту Є.Василевський дякував за підтримку частини, висловив сподівання, що Жмеринський підрозділ і надалі триматиме високі стандарти в роботі, адже вони в області серед кращих. В.Миронюк у відповідь обіцяв служити на відмінно.

  Гості, ознайомилися в умовами праці та відпочинку рятувальників, а на завершення зустрічі зробили світлину для історії.