Дитинство…, що може бути краще. Не дарма літо розпочинається з прекрасного дитячого свята Дня захисту дітей. В цей день дітки Жмеринського району Станіславчицької громади мали можливість розважитися і поринути у чудовий світ тварин. Адже обласна акція «Подорож у дитячий світ» цього разу відбулась на території Подільського зоопарку.

  Малеча взяла участь в ігровому флешмобі з мультиплікаційними героями фіксиками, погуляла та познайомилася з розмаїттям тварин та птахів.

  А що ж за свято без подарунків. Їх в цей день було чимало, можна сказати не вистачало рук, щоб все утримувати – це солодощі і книги від обласного департаменту соціальної та молодіжної політики, сувеніри від керівництва Подільського зоопарку, смаколики від відділу у справах молоді та спорту Жмеринської райдержадміністрації. Проїзд до м.Вінниці здійснено за кошти сільського голови Станіславчицької громади Перепечая В.М. та за сприяння керівництва місцевої школи.

  Додому повертались всі втомлені і задоволені, у кожного були приємні відчуття: у дітей - посмішки, у дорослих - задоволення від проробленої корисної справи. Дитяча посмішка найкраща винагорода і вдячність за все, що ми зробили.