На теренах Жмеринського району свою діяльність здійснюють два засоби масової інформації – міськрайонне ефірне радіомовлення «Обрій» та міжрайонна громадсько-політична газета «Жмеринський меридіан».

  З першим променями сонця, о 6.30 кожного дня в оселях мешканців району можна почути знайомі позивні Обрію та пізнаваний голос його редактора Оксани Фальфушинської.

  Щосуботи своєю різноманітністю новин та запахом свіжої типографської фарби наповнює помешкання жмеринчан Жмеринський меридіан. Кожному не терпиться дізнатися новини за цілий тиждень, які збирає колектив газети на чолі з редактором Марією Райчук.

  З професійним святом, 6 червня журналістів району з великою шаною вітали голова районної ради Василь Малярчук, заступник голови районної державної адміністрації Олег Матвієнко, колективи ради та райдержадміністрації. Віншувала редакторів і начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Оксана Сокол.

  На честь винуватців свята звучали найкращі слова привітань із побажаннями, слова подяки за об’єктивне і якісне висвітлення новин, які відбуваються в районі.

  Редакторам радіомовлення та газети вручено Почесні подяки та квіти.