30 травня 2017 р. проведено інструктивно-методичну нараду керівників ДНЗ району.

  Розпочала засідання начальник відділу освіти Цимбал І.В., яка проаналізувала стан фінансового забезпечення та мережу освітніх закладів району та окреслила перспективи функціонування малокомплектних шкіл. Окрім того зауважила, що відділом освіти налагоджено конструктивну співпрацю із Северинівською ОТГ, до складу якої входять ДНЗ с.Северинівки та с Чернятин.

  По закінченню виступу Інна Володимирівна виконала приємну місію: спільно із головою РР профспілки працівників освіти Бойчуком С.А. привітала та вручила Почесну грамоту та грошову винагороду з нагоди ювілею завідувачуДНЗ «Вишенька» с.Кудіївці Шпак Н.П.

  Щодо робочої частини наради, то згідно порядку денного, першим слухалось питання щодо укладання Колективних угод між трудовими колективами та керівниками ДНЗ на 2017-2020 р.р., яке висвітлив у своєму виступі голова РР профспілки працівників освіти і науки Бойчук С.А.

  Методист РМК Яременюк С.М. деталізувала програму заходів щодо організації оздоровлення дітей дошкільного віку та надала для практичного використанння в роботі методичні рекомендації щодо плануванння та проведення літнього оздоровлення дітей в ДНЗ району у 2017 р.

  Про стан освітнього процесу в ДНЗ «Світанок» с.Почапинці перед колегами прозвітувала завідувач ДНЗ Кульбаба В.А.

  За матеріалами сайту відділу освіти РДА