23 травня 2017 року в актовій залі Жмеринської районної ради розпочато чергову спартакіаду серед державних службовців. В змаганнях з шашок та дартсу прийняли участь 15 службовців. Серед жінок у влучності (дартс ) перше місце виборола Оксана Сокол, другою стала Олена Чемес (обидві відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громад кістю апарату райдержадміністрації), третє місце посіла Людмила Нікітіна (провідний фахівець районного ФСТ «Колос»);

в змаганнях з шашок кращою виявилась Олена Бойченко (управління агропромислового розвитку), друге місце за Оксаною Фальфушинською (директор Жмеринської редакції радіомовлення «Обрій»), третє місце посіла Людмила Нікітіна. Серед чоловіків кращим у влучності (дартс) став Вадим Швець (відділ організаційної роботи апарату райдержадміністрації), друге місце посів Олександр Скакун (відділ у справах молоді та спорту райдержадміністрації) і третє місце виборов Павло Гавриш (управління соціального захисту населення); в змаганнях з шашок переможцем став Олександр Скакун, друге місце виборов Вадим Швець, третє місце посів Ігор Коломієць (відділ організаційної роботи апарату райдержадміністрації).

  25 травня 2017 року в м. Тиврів відбулись групові змагання ВОО ВФСТ «Колос» з футболу на Кубок «Золотий Колосок-2017» серед юнаків 2004 р.н., в яких прийняли участь команди Жмеринського, Липовецького та Тиврівського районів. Футболісти тренера РДЮСШ Юрія Кочмарюка (Носковецьке відділення) у протистоянні із місцевими юнаками нажаль поступились із рахунком 5:0, та здобули перемогу над ровесниками із Липовецького району з рахунком 4:2. Посівши друге місце, разом із юнаками із Тиврівського району, які були першими, вийшли до фіналу.

  27 травня 2017року проведено ІІ тур Чемпіонат району з футболу серед команд сільських територіальних громад. Наводимо результати ігор: Вища ліга: «Авангард» Браїлів - «Граніт» Могилівка 0:1; «Стріла» Северинівка – «Старт» Станіславчик 12:0; «Садівник» Кудіївці - «Нива» Жуківці 4:3. Перша ліга: «Арсенал» Носківці - «Сокіл» Чернятин 0:2; «Спарта» Дубова – «Патріот» Кармалюки 1:2.

  27 травня 2017 року в м.Могилів Подільський відбулись фінальні змагання чемпіонату ВОО ВФСТ «Колос» з футболу на Кубок «Золотий Колосок-2017» серед юнаків 2005-2006 р.н., та юнаків 2003 р.н. В молодшій віковій групі змагались команди Жмеринського, Вінницького, Могилів-Подільського та Піщанського районів. Юні футболісти тренера РДЮСШ Анатолія Бедрака (Северинівське відділення) у півфінальному протистоянні із місцевими юнаками перемогли із рахунком 3:0, а в другому півфіналі команда з Вінницького району по пенальті перемогла команду з Піщанки. В матчі за 3-є місце команда з Могилева Подільського по пенальті здобула перемогу над ровесниками із Піщанки. У фіналі наші юні футболісти в основний час із вінничанами не виявили кращого, а в серії післяматчевих пенальті нажаль поступилися і посіли друге місце.

  В старшій віковій групі змагались команди Жмеринського, Чечельницького, Муровано - Куриловецького та Піщанського районів. Молоді футболісти тренера РДЮСШ Ю. Кочмарюка (Носківецьке відділення) у півфінальному протистоянні із юнаками з Чечельника перемогли із рахунком 2:0, а в другому півфіналі команда з Мурованокуриловецького району по пенальті перемогла команду з Піщанки. В матчі за 3-є місце команда з Чечельника здобула перемогу над ровесниками із Піщанки. У фіналі наші футболісти нажаль поступилися команді з Мурованих Куриловець 0:1, посівши друге місце. По завершенню змагань команди-переможці, призери отримали кубки, грамоти, гравці команд були нагороджені грамотами, медалями ВОО ФСТ «Колос».

  Відділ у справах молоді та спорту РДА, Районна рада ФСТ «Колос»