Нещодавно в Чернятинському коледжі ВНАУ відбулось обласне методичне об’єднання викладачів загальнотехнічних дисциплін. В роботі методичного об’єднання взяли участь 18 викладачів коледжів Вінницької області, методист ради директорів коледжів Вінницької області Моторна Леся Володимирівна, вів об’єднання голова методоб’єднання викладачів загальнотехнічних дисциплін Кожарко Анатолій Костянтинович.

  Привітав учасників семінару та розповів про традиції і питання, які вирішує колектив директор Чернятинського коледжу ВНАУ Огороднік Олександр Васильович.

  Ознайомила з матеріальною базою коледжу та провела екскурсію завідуюча музеєм, переможець конкурсу « Викладач року 2015» Білоус Валентина Іванівна.

  Про досвід роботи, друковані праці, сайт, обладнання кабінету розповів Місюля Андрій Миколайович.

  Як організована робота з технічної творчості викладачів і студентів доповів Шоп’як Богдан Ярославович. Також було продемонстровано діючі пристрої та моделі , які запатентовані, виготовлені, випробувані і успішно використовуються на практиці.

  В обласному конкурсі на кращу методичну розробку «Педагогічна майстерність» в межах обласного методичного об’єднання загальнотехнічних дисциплін друге місце у Крешуна Анатолія Івановича, викладача Чернятинського коледжу ВНАУ.

  Матеріали з офіційного сайту Чернятинського коледжу ВНАУ