Лише минулої п’ятниці у закладах освіти району пролунав останній дзвоник, який сповістив про завершення навчального року, а вже сьогодні у теплий сонячний день учні дванадцяти шкіл району із задоволенням переступили пороги пришкільних таборів. На них чекають цікаві розваги, пізнавальні екскурсії, веселі естафети, віртуальні подорожі та смачні вітамінізовані сніданки та обіди.

  Табори працюватимуть в одну зміну, тривалість якої 14 робочих днів. Під драйвові пісні, дитячий сміх запалали святкові вогнища,відбулися урочисті лінійки, приурочені відкриттю тематичної табірної зміни з денним перебуванням дітей.

  Діти забезпечені дворазовим гарячим харчуванням на суму 12,00 грн. на одну дитину. За рахунок введення до раціону соків, свіжої овочевої продукції та фруктів організовано вітамінізоване харчування.

  Особливу увагу приділено питанню збереження життя та здоров'я школярів, попередженню дитячого травматизму та нещасних випадків. Для цього здійснено заходи щодо забезпечення санітарно-гігієнічних норм у відповідності з вимогами чинного законодавства.

  У цілому пріоритетним питанням, яке стоїть перед освітянською галуззю під час літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році, є збереження та відновлення їх здоров’я, життєвих сил, запобігання бездоглядності, створення умов для продовження виховного процесу та розвитку творчих здібностей у канікулярний час.

  Зав. РМК Поповська О.А.