Цього року 11 клас Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів закінчує 13 юнаків та дівчат. Іх та весь колектив навчального закладу із завершенням навчального року на святі «Останнього дзвоника» привітали: Цимбал І.В. – начальник відділу освіти Жмеринської РДА, депутат районної ради; Ярмоленко О.М. – начальник відділу охорони здоров’я Жмеринської РДА, депутат районної ради; Цвень О.І. – сільський голова Біликовецької сільської ради; Котляр О.С. – голова батьківського комітету школи та місцевий священник отець Ярослав.

  Директор Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Бевз І.І. у своєму виступі відзначив успіхи навчального закладу за 2016-2017 навчальний рік та вручив грошові винагороди, грамоти, дипломи переможцям та призерам предметних олімпіад, конкурсів, змагань. Всього відзначено 26 учнів на суму понад 13 тисяч гривень. Серед нагороджених: переможці обласних предметних олімпіад Загнітко Костянтин, Мрачковська Ірина, Веренько Мирослава, Веренько Артем, група танцювального колективу «Чарівниця», члени агітбригад «Фенікс» та «Торнадо», призери творчих конкурсів, спортивних змагань. Педагоги, що підготували цих школярів відзначені грамотами та дипломами.

  - Мені особливо приємно бути сьогодні у цьому творчому, дієвому колективі, - наголосила у своєму виступі Цимбал І.В., - який вдумливо багато років підряд плекає, розвиває творчі задатки школярів, за що я виношу їм щиру вдячність та побажання тримати високу планку успіхів і надалі.

  Випускникам 11 класу були вручені вітальні листівки від облдержадміністрації та обласної ради. Їм щиро бажали позашкільної щасливої долі і першокласники, і десятикласники, повісивши символічні дзвіночки, що поведуть випускників у доросле життя.

  На святі лунали пісні, вірші, дотепні побажання, передача повноважень королеві та королю знань на новий навчальний рік.

  Від колективу школи за надану допомогу у відзначенні здібної, обдарованої молоді були вручені подяки: Цимбал І.В., підприємцям Макодзьобі Г.О., Рудю Ю.В., Кутову В.В., керівникам місцевих трудових колективів Огородніку М.О., Білану П.П., сільському голові Цвеню О.І.

  Урочистий малиновий спів останнього дзвінка пролунав з рук першокласниці Слюсар Поліни та випускників Триби Дениса і Крайнік Катерини, що покликав одних учнів на канікули, а випускників у самостійне життя.

  О.Кабалюк – заступник директора школи з НВР.