25 травня 2017 року у відділі освіти райдержадміністрації проведено семінар-нараду щодо роботи пришкільних таборів з денним перебуванням дітей. На даний захід були запрошені начальники пришкільних таборів та особи, відповідальні за організацію харчування дітей.

  Головний спеціаліст відділу освіти Твердохліб Ж.П. довела до відома присутніх перспективи проведення в районі відпочинкової зміни у 2017 році.

  Жанна Петрівна подякувала за плідну працю усім причетним до минулорічної оздоровчої кампанії та висловила глибоке переконання, що цьогоріч буде докладено максимум зусиль, щоб відпочинкова зміна пройшла безпечно та позитивно для усіх її учасників.

  Начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Управління Держпродспоживслужби в Жмеринському районі Бренгач Л.З. наголосила на необхідності дотримання санітарно-гігієнічних умов при організації діяльності пришкільних таборів.

  Зав. РМК Поповська О.А. ознайомила учасників наради з нормативно-правовим та методичним забезпеченням відпочинкової зміни.

  Про вимоги до функціонування літніх мовних загонів на базі пришкільних таборів довела до відома присутніх методист РМК КравчукЛ.О.

  Бажаємо всім працівникам, залученим до роботи у пришкільних таборах, досягти гармонійного поєднання відпочинку, праці, спорту з пізнавальною, естетичною, оздоровчою діяльністю та приділити особливу увагу збереженню стану здоров’я, профілактиці захворювань, організації здорового харчування вихованців.