Результати роботи за 1 квартал 2017 року Жмеринського об’єднаного УПФУ Вінницької області у сфері запобігання та протидії корупції

  ІНФОРМУЄ Завідувач юридичного сектору

  Жмеринського об’єднаного УПФУ Бабієць Ю.В. Жмеринським об’єднаним управлінням ПФУ проводиться постійно робота, спрямована на своєчасне виявлення, усунення та мінімізацію корупційних ризиків в діяльності управління, причин , що їх породжують та умов, що їм сприяють.

  Пріоритетним напрямом роботи — проведення роз’яснювальної роботи серед державних службовців щодо основних положень антикорупційного законодавства та попередження можливих правопорушень, запобігання виникненню конфлікту інтересів та його врегулювання. На стендах управління розміщено розміщена інформація про телефон довіри з питань протидії корупції. Ведеться дієвий контроль за цільовим використанням коштів, чітким дотриманням державними службовцями фінансової дисципліни, своєчасним реагуванням на виявлені порушення.

  На виробничих нарадах проведені внутрішні навчання зі службовцями управління на теми: «Основні аспекти Закону України „Про запобігання корупції“, „Правила етичної поведінки державного службовця та сумлінне виконання своїх службових обов’язків“, „Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави“.

  В управлінні відповідно до вимог антикорупційного законодавства забезпечено відкритість у роботі з кадрами при заміщенні вакантних посад. З особами, які претендують на заміщення вакантних посад державних службовців в управлінні, проводяться співбесіди по роз’ясненню вимог Законів України «Про державну службу», «Про запобігання корупції» та Етичних правил поведінки державного службовця щодо встановлених ними обмежень, а також відповідальності за їх порушення під час вступу на державну службу та її проходження. Для забезпечення прозорості діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави , перевірено своєчасність подання, правильність та повноту заповнення 70 декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2016 рік. Проведена робота по поданню та оприлюдненню електронних декларацій на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції службовцями усіх категорій.

  Всі державні службовці особисто попереджені про кримінальну, адміністративну, цивільно-правову та дисциплінарну відповідальність за вчинення корупційних правопорушень особисто під підпис, а також про те, що всі відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень заносяться до Єдиного реєстру. Забезпечується контроль за додержанням законодавства під час здійснення закупівель за державні кошти . Управління зареєстровано в електронній системі публічних закупівель.

  Робота управління у сфері запобігання та виявлення корупції, основні розділи Закону та Правила етичної поведінки державних службовців розміщенні на стендах в приміщенні управління. Щокварталу здійснюється аналіз надходжень звернень юридичних та фізичних осіб по фактам корупції. Порушень не виявлено. За результатами проведеної роботи в управлінні не виявлено конфлікту інтересів та фактів, які б свідчили про вчинення корупційних правопорушень.