З головами первинних ветеранських організацій 14 квітня 2016 року відбулася нарада за участю заступників голів Жмеринської районної державної адміністрації і районної ради Ю.Колесника та В.Бігаса.

  Розпочав засідання голова ради районної Організації ветеранів А.Паламарчук. Окресливши завдання, поставлені перед зібранням, представив гостей – начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Н.Василик, начальника відділу охорони здоров’я О.Ярмоленка,

директора Територіального центру соціального обслуговування Т.Оголенко, завідувача сектору організаційно-інформаційної роботи та адміністративно-господарського забезпечення Г.Зворикіну та головного спеціаліста з контролю відділу з питань призначення та виплати пенсій М.Неприлюк Жмеринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області, начальника Жмеринського міжрайонного управління газового господарства ПАТ «Вінницягаз» Є.Кудлаєнка, військового комісара Жмеринського об’єднаного міського військового комісаріату Т.Андрійчука.

  Очільником ветеранської організації було представлено загалу новобраних голів первинних ветеранських організацій.

  Приємну місію виконали Ю.Колесник та В.Бігас – вручили відзнаку «За високі досягнення» голові первинної ветеранської організації с.Людавка О.Нікітенку.

  Перед тими, хто представляє інтереси ветеранів, людей похилого віку представники установ та організацій району розкрили найбільш актуальні для даної категорії громадян теми. Зокрема, мова йшла про нарахування та виплату різного виду соціальної допомоги, субсидій. Обговорено тарифи на газ у різні періоди із використанням та без пільг і субсидій, використання газових приладів, профілактичні роботи в газовій мережі. До відома присутніх доведено інформацію про зміни до пенсійного законодавства і наслідки цього. Належну увагу було приділено відзначенню 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та відзнакам ветеранів, обговоренню статусу «учасник бойових дій», призовній кампанії. Вели розмову про необхідність посилення військово-патріотичного виховання молоді та участь в процесі керівників первинних ветеранських організацій. Дискутували на тему медичного обслуговування, забезпечення ліками людей похилого віку, надання невідкладної медичної допомоги, реорганізації галузі та реконструкції закладів охорони здоров’я, встановлення референтних цін на ліки, т.ін. Доповідачі відповідали на поставлені запитання, користуючись нагодою, привітали усіх ветеранів, людей похилого віку з прийдешніми святами – Великоднем та Перемоги, бажали міцного здоров’я, мирного неба, усіляких гараздів.

  Продовжив тему підготовки та відзначення в районі 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні А.Паламарчук, акцентував увагу на необхідності з’ясування усіх нагальних проблем 39 фронтовиків та 6 вдів, які проживають на теренах району, закликав належну увагу приділити усім людям похилого віку. В рамках підготовки до святкування Дня Перемоги оновити куточки бойової слави, впорядкувати пам’ятники, обеліски, солдатські могили, взяти активну участь у підготовці урочистостей в територіальних громадах та у заходах з нагоди свята у навчальних закладах.

  У своїх виступах В.Бігас та Ю.Колесник наголошували на тому, що районна влада не стоїть осторонь проблем ветеранів, людей похилого віку. Це питання перебуває на постійному контролі в голови райдержадміністрації. Даній категорії громадян надається посильна матеріальна допомога, активну позицію у вирішенні нагальних проблем ветеранів займають селищна, сільські ради, у цьому напрямку працюють депутати районної ради.

  Представники влади також вітали ветеранів з весняними святами, бажали здоров’я, всього найкращого, скорішого завершення збройного конфлікту та встановлення миру, добробуту й радості від життя.

  В ході наради обговорювалися питання передплати періодичних видань, виконавської дисципліни, інші питання, які стосуються діяльності організації.