Яскравий, сонячний день, десятки усміхнених облич, чудове костюмоване дійство – саме так проходило в Браїлівській ЗОШ І-ІІ ступенів свято «В Європу з Україною в серці». У підготовці до свята були задіяні всі: учні, вчителі, батьки. Ніхто не залишився байдужим і не стояв осторонь від цієї події.

  Кожен клас мав власне завдання – представити одну з країн Європи.

  Школярі із захопленням шукали потрібну інформацію, збирали різні цікавинки про свою країну, готували костюми. Варто було лише поглянути на результати їхньої роботи! Тематично оформлені класні кімнати, яскраві колажі, роздрукована і розписана цікава інформація про кожну країну – і це ще далеко не все!

  Незабутнє враження справив на глядачів сам виступ. Доцільна поступовість та передмова до кожного представлення – усе це надавало святу значущості та своєрідної інформаційної досконалості.

  До уваги присутніх було представлена коротка інформація по дев’яти країнах Європи. Вона супроводжувалася віршованими заставками та фото демонстраціями. Також гості свята змогли насолодитися шістьма національними таночками, уривком поезії Генріха Гейне «Лореляй», продекламованим німецькою мовою, піснею гурту «Beatles» «Let it be», виконаною англійською мовою, а також учні, які презентували Україну, частували присутніх національними стравами.

  І, дивлячись на цих дітей в національних костюмах інших країн, починаєш по-справжньому розуміти і вірити: так, Україна – це невід’ємна частина Європи. Ми гідні звання європейців і на нас чекає прекрасне світле майбутнє!