В ході 14 сесії районної ради 7 скликання, яка відбулась 23 травня 2017 року депутати одностайно проголосували за рішення з 33 питань.

  Серед них розглянуто ряд фінансових питань, які потребують негайного вирішення. Внесено зміни до районного бюджету в частині збільшення доходу загального фонду за рахунок податку на доходи фізичних осіб, надходження від орендної плати за користуванням майном, що перебуває у комунальній власності, ін.

  Збільшено видатки на освітянську галузь, первинну медичну допомогу, проведення навчально – тренувальної та спортивної роботи.

  Виділено кошти на фінансування програми військово – патріотичного виховання та програми розвитку та вдосконалення матеріально – технічної бази та підвищення енергоефективності в Жмеринській ОДПІ.

  Розглянуто на сесії ряд питань, що стосуються реформування медичної галузі. З метою підготовки медичних установ для функціонування в умовах бюджетно – страхової медицини реорганізовано комунальні установи «Центральна районна лікарня», «Жмеринський районний медичний центр первинної медико – санітарної допомоги» та «Жмеринська районна стоматологічна поліклініка» в комунальні некомерційні підприємства.

  Одноголосно депутатами скасовано рішення попередньої сесії щодо передачі приміщення поліклініки колишньої залізничної лікарні у комунальну власність міста Жмеринки.

  Встановлено розмір кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів, що здійснюється за рахунок коштів районної бюджету на 2017 рік.

  Затверджено технічну документацію з нормативно – грошової оцінки земельних ділянок 19 жителям району.

  Розглянуто Звернення до Президента України, Прем’єр – міністра України та Верховної Ради щодо негайного скасування абонентської плати за газ, яке підготувала фракція політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

  Зважаючи на те, що є Постанова Кабінету Міністрів України, яка призупиняє рішення НКРЕКП про встановлення абонентської плати, районні обранці більшістю голосів не підтримали даного звернення. Серед запрошених на сесійному засіданні були присутні: помічник народного депутата України Івана Мельничука Ірина Осадча, прокурор Жмеринської місцевої прокуратури Юрій Кислов, начальник Жмеринського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Сергій Кримчук