20 травня до Вінниці з офіційним візитом приїхала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. Керівниця відвідала Департамент освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації та поспілкувалася з освітянами Вінниччини. В офіційній зустрічі взяла участь начальник відділу освіти Жмеринської райдержадміністрації Інна Цимбал.

  В ході спілкування обговорювали нагальні для освіти області та країни питання: процес створення об'єднаних територіальних громад, функціонування опорних шкіл та найближчі плани по реорганізації малокомплектних загальноосвітніх шкіл.

  «Ми закрили більше 100 малокомплектних шкіл, при цьому кількість дітей на індивідуальному навчанні не збільшилася, а навпаки приємно змінилася ситуація з наповнюваністю класів. Ми закупили автобуси і забезпечили підвозом всіх учнів», - зазначив заступник голови - директор Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації Ігор Івасюк.

  Керівницю також цікавило, як в області здійснюється укомплектування природничих кабінетів:«Державою було виділено субвенцію спеціально на дообладнання природничих кабінетів. Чи маєте в області проблеми з цим?».

  «В області існує проблема з закупкою технічного обладнання для кабінетів. Найчастіше їх якість не задовольняє потреби учнів і не відповідає вартості, але ми працюємо над вирішенням цього питання», - зазначив Ігор Івасюк.