Районне свято, приурочене до Міжнародного дня сім’ї відбулося в приміщені будинку культури Рівської територіальної громади. Участь у ньому взяли 20 багатодітних талановитих сімей та представники сільських, селищної рад району.

  На святі був присутній заступник голови районної ради В.Бігас, який висловив подяки батькам за зразкове виховання своїх дітей, створення сприятливих умов для здобуття ними освіти та розвитку їх творчих здібностей.

  Спільно з начальником відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації В.Марчуком вручили цінні подарунки та квіти кожній матері.

  В залі було по-сімейному затишно й урочисто водночас. За сприяння Рівського сільського голови А.Гамарник і відділу у справах молоді та спорту для учасників зібрання влаштовано святкове частування.

  Піднесений настрій був у кожного завдяки чудовій концертній програмі, в якій взяли участь, окрім працівників культури, самі члени багатодітних родин. З піснею про матір вийшли на сцену багатодітна мати Г.Муровицька та О.Пугач з с.Станіславчик. Сербинівчани Л.Гардецька з сином виконали також пісню про маму. Донька К.Юрченко з смт.Браїлів, призер конкурсу «Жмеринщина має таланти» продекламувала вірш на сучасну військову тематику. Надзвичайно зворушив виступ матері 7 дітей Г.Гузовець з Рівської територіальної громади, яка разом зі своїми трьома дітьми декламувала вірші та співала пісні про сім’ю.

  Крім того в цей день в фойє будинку культури було створено виставкову експозицію творчих робіт батьків та дітей багатодітних родин: Сошок з Демидівської територіальної громади, Троянів з Камяногірської с/р, Полякових з Леляцької с/р, Попелів з Носковецької с/р, Мельників з Северинівської остг, Цимбалів з Слободо-Межирівської с/р, Храпцунів з Тарасівської с/р, а також народних умілець Т.Капрей з с.Станіславчика, О.Вікулової та О.Процюк з м.Жмеринка.

  Від імені організаторів свята хочеться висловити щиру вдячність очільникам територіальних громад за сприяння участі багатодітних родин у заході, депутатському корпусу районної ради – за фінансову підтримку.