Цьогоріч учні Рівської ЗОШ І-ІІ ст. провели Тиждень євроінтеграції. В школі був проведений флеш-моб до Дня Європи. 12 травня відбулась інтегрована гра-змагання між командами учнів 5-9 кл. «Сто кроків до Європи». Учні 3-4 кл. разом із вчителькою англійської мови Н. Р. Гончар підготували справжнє свято, під час якого звучали вірші, мелодія Гімну Європейського Союзу та ще багато корисної інформації, що безпосередньо стосується цього свята.

  У другій частині свята учні 5-9 кл. мали можливість позмагатись один із одним і продемонструвати свої знання про Європу та ЄС.

  Під час виконання завдань учні продемонстрували глибокі знання з історії, географії, англійської мови та зарубіжної літератури. Надзвичайно приємно, що в учнів не виникало труднощів у виконанні запропонованих завдань. Вони з легкістю давали відповіді на запитання вікторини, без будь-яких вагань співставляли назви країн з їх столицями, правильно визначали прапори європейських держав, показали гарні знання англійської мови.

  13 травня вчитель історії та правознавства О. В. Охорзіна провела круглий стіл на тему: «Європейський союз. Віртуальне знайомство». Учні мали змогу переглянути мультимедійну презентацію про країни ЄС, їх державні та національні символи, визначні та пам’ятні місця, ознайомитися з народним одягом та мовою цих країн, обговорити почуте та побачене і подискутувати.

  Це свято є підтвердженням того, що поруч з нами росте покоління, яке прагне до щасливого майбутнього нашої країни як члена великої дружньої родини, ім’я якої - Європейський Союз.

  Н. ГОНЧАР, вчителька англійської мови