13 травня 2017 року в смт. Муровані Кувилівці відбулись групові змагання ВОО ВФСТ «Колос» з футболу на Кубок «Золотий Колосок-2017» серед юнаків 2003р.н., в яких прийняли участь команди Жмеринського, Барського, Муровано-Куриловецького районів. Молоді футболісти тренера РДЮСШ Ю. Кочмарюка (Носківецьке відділення) у протистоянні із місцевими юнаками не виявили сильнішого, зустріч завершилась з рахунком 0:0, а в матчі з ровесниками із Барського району перемогли з рахунком 8:0.

  Таким чином посівши перше місце, разом із юнаками із Мурованих Куриловець вийшли до фіналу, який відбудеться у Вінниці.

  13-14 травня 2017 року в м.Львів пройшов чемпіонат України з дзюдо серед юнаків та дівчат (2002-2003р.н.). Честь району захищали вихованці тренера РДЮСШ Л.Чубка – Вікторія Собчишина та Анастасія Трачук. У своїх вагових категоріях Вікторія посіла сьоме місце, а Настя -14.

  13-14 травня 2017 року в м.Вінниця відбувся чемпіонат Вінницької областної дитячо-юнацької волейбольної ліги серед дівчат 2005-2006 р.н. В змаганнях прийняли участь дві команди із нашого району, а саме: Браїлівського відділення РДЮСШ (тренер Валерій Філімонов) та Станіславчицького ( тренер Володимир Кравець). Юні браїлівчанки у своїй групі перемогли команду із Козятина 2:0, але поступились команді із Ямполя 0:2 , а у зустрічах за 4-6 місця святкували перемогу над представницями Могилева Подільського і поступились команді Вінниці-1. Таким чином посівши 5 місце здобули досвід і впевненість у своїх силахна майбутнє. Дівчатка із Станіславчика у своїй групі перемогли команду «Вінниця-2» 2:0 , поступились одноліткам із Жмеринки та Оратова з однаковим рахунком 0:2, а за підсумками чемпіонату посіли 9 місце з 12 команд.

  13-14 травня 2017року в м. Вінниця волейбольна збірна команда району сформована на базі ВК «Браїлів» прийняла участь в Чемпіонаті Вінницької області. У своїй групі наші спортсмени були кращими за волейболістів з Крижополя та Оратова перемігши з однаковим рахунком 2:0. У півфіналі нажаль поступились з рахунком 1:2 команді з Тростянця та в матчі за 3 місце переоцінивши свої сили поступились з рахунком 1:2 представникам з Крижополя. Таким чином наші волейболісти були четвертими у цьогорічному чемпіонаті.

  13-14 травня 2017 року в м. Літин відбувся командний Кубок Вінницької області з шахів серед чоловіків, де честь району захищали Віктор Личкін, Віталій Дудник, Дмитро Ковальов та Олександр Мацера. Здобувши 8 очок наша команда посіла 5 загальнокомандне місце.

  Відділ у справах молоді та спорту РДА, Районна рада ФСТ «Колос»