Багато чого пережила за свій, і насправді, цілий вік жителька смт.Браїлів Ланова Ганна Семенівна. Вона ж народилася ще до Жовтневої революції, 13 квітня 1916 року. То ж, як свідок багатьох буремних подій ХХ та ХХІ століть постала у свій 100-літній ювілей перед багаточисельними гостями.

  В цей день іменинницю вітали: Браїлівський селищний голова В.Резедент, заступник голови Жмеринської районної ради В.Бігас, голова ради районної Організації ветеранів А.Паламарчук, юрист ТОВ «Агро Кряж 1» М.Нагорний, голова первинної ветеранської організації смт.Браїлів Б.Басістий, рідні та сусіди.

  Гості дякували ювілярці за багаторічну сумлінну працю, життєву мудрість, стійкість та витримку, проявлені в роки важких випробувань, вагомий внесок у відбудову держави в повоєнний період, належне виховання дітей. Бажали їй та родині доброго здоров’я та ще багато років життя. Висловили подяку доньці Ганни Семенівни Людмилі за гарний догляд і піклування про матір, що, безперечно, продовжує їй життя. Винуватиці свята дарували квіти, вітальні листівки, Почесні грамоти та подяки з грошовою винагородою. Іменинниця щиро дякувала за подарунки та увагу до себе.

  Ганна Семенівна все життя тяжко працювала, народила та виховала чотирьох дітей, має онуків, правнуків та праправнученя. В свої 100 майже не скаржиться на здоров’я, підводить лише зір та слух. У щоденних багаторазових молитвах бабуся дякує Богові за те, що дав їй довгого віку, що живе у добрі, поряд із рідними та любими дітьми, просить у Творця гарної для них долі, здоров’я та довгих і щасливих років життя.