Зазначив голова районної державної адміністрації Олег Легеза під час проведення оперативної наради з питань соціально – економічного розвитку району за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ.

  Начальник відділу охорони здоровя Олександр Ярмоленко, головний лікар КУ «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Олег Калінський прозвітували перед загалом про хід виконання програми по реімбурсації.

  На сьогоднішній день по даній програмі в районі працюють 9 аптек 4 аптечних мереж. За квітень 2017 року по виписаним рецептам на доступні ліки лікарями ЗПСМ використано цільових коштів державної субвенції на суму 48,8 тис. грн..

  Про відзначення в районі Дня матері проінформував начальник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Василь Марчук. Під час проведення заходу було нагороджено 35 жінок району, серед яких матері загиблих учасників АТО та воїнів – інтернаціоналістів.

  Про відзначення в районі Дня Європи, зокрема, проведення урочистої церемонії підняття Державного прапору та прапору Євросоюзу доповіла начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Оксана Сокол.

  На наступному тижні, 17 травня, планується проведення традиційного заходу «Свято обдарованих» по заохоченню переможців шкільних предметних олімпіад, конкурсів різних рівнів. Про це доповіла начальник відділу освіти райдержадміністрації Інна Цимбал.

  Перший заступник голови райдержадміністрації акцентував увагу присутніх на проведенні закупівель через конкурсні торги через систему «PROZZORO», нагадуючи про відповідальність за порушення правил проведення закупівель.