Діти – це наше майбутнє, майбутнє нашої країни. Вони всі рівні у своїх правах, але можливості у них різні. Є діти, які з веління долі – від народження чи в силу трагічних обставин – не можуть бачити, чути або ходити. Але вони, всупереч долі, творять, навчаються, працюють. Нашими спільними зусиллями, ми дорослі, можемо допомогти таким дітям та молоді знайти себе в житті, розкрити свої здібності, повірити у свої сили, відчувати себе рівними серед рівних.

  Гарною традицию стало проведення у Жмеринському районі фестивалю творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе». В приміщенні районного будинку культури 13квітня 2016 року відбувся ІІІ фестиваль, співорганізаторами якого стали Жмеринський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і відділ культури та туризму райдержадміністрації.

  20 обдарованих дітей загальноосвітніх шкіл та молодь району виявили бажання взяти участь у фестивалі. В рамках заходу проводились виставка їхніх творчих робіт. Учасники свята із захопленням розглядали картини, вишиті бісером, малюнки, оригамі, квілінг тощо, в які виконавці вклали усю свою душу та любов. Мадли змогу ознайомитися з виставкою художньої літератури «Країна дитинства – країна казкова», організованою спеціалістами центральної районної бібліотеки.

  З сердечною теплотою учасників конкурсу вітали директор Жмеринського РЦСССДМ Осіпчук Р.В., заступник керівника апарату, начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації Слащук Л.В., начальник відділу у справах молоді та спорту Марчук В.М. За проявлену активність учасники отримали подяки та подарунки.

  В другій частині заходу учасники розділилися на дві групи для участі у майстер-класах. Своїми знаннями та умінням писати великодню писанку з учасниками поділилася Доноаге Л.І. - директор КЗ «Жмеринський РБК» та художній керівник закладу Скрима Т.А.. Учасники дізналися про зміст закодованих символів, пізнали особливості розпису та навчалися розписувати писанки, використовуючи традиційні орнаменти.

  Створювати ляльку – мотанку «Янгол», навчала художник будинку культури Лазнюк А.А.. Сам процес виготовлення так захопив своєю чарівністю, що й не помітили, як пробіг час плідної праці.

  На завершення учасники Фестивалю мали можливість переглянути мультфільм у 3D форматі «Хороший динозавр».

  За допомогу у проведенні заходу Жмеринський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді висловлює щирі слова подяки директору Жмеринського районного Будинку культури Доноаге Л.І.