З 27 квітня по 11 травня 2017 р. у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї у м. Вінниця проходила виставка робіт учасників ХХV обласного фестивалю творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе». Виставка створена руками талановитих молодих людей та дітей, зі всіх куточків Вінницької області. Даний захід традиційно проводив Вінницький обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за підтримки обласної державної адміністрації та обласної ради.

  Заключна частина Фестивалю відбувся 11 травня в залі музично-драматичного театру ім.М.Садовського. Лунали привітання керівників області, організаторів Фестивалю, спонсорів та почесних гостей. Учасникам фестивалю вручили дипломи та призи. Приємно, що серед них троє учасників Жмеринського району: Дмитренко Валентина с.Олександрівка, вишивка бісером, Сидорук Богдана с.Сьомаки, аплікації з бумаги, ізонитка, Левченко Юрій с.Біликівці, випалювання.

  На завершення учасники переглянули виставу «Бременські музиканти», яку підготували актори Вінницького обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Садовського.

  Побувавши на цій виставці, вражаєшся, яка ж талановита наша молодь, особливо ці молоді люди і діти, стільки в них позитивної енергії, впевненості і творчого запалу. Хочеться, щоб фізично здорові молоді люди, які не знайшли себе в повсякденному житті, щоб зрештою, навчилися цінувати послане Богом і йшли у перед… А нашим героя – міцного здоров’я та творчого натхнення.

  Жмеринський РЦ СССДМ