Травневі дні багаті на свята. А ще в Тарасівці відзначала своє 80-річчя жінка орденоносиця Лесь Клавдія Петрівна. «Коли ти ще в силі, а в серці прокидається весна, - говорить Клавдія Петрівна, - то не замислюєшся над тим, що тобі 80.»

  То були роки більшовизму. На жаль, в історії немає умовного способу, повернути історію неможливо як і виправити помилки.

  Їх лише можна проаналізувати, щоб попередити інші. Оцінку всім сьогоднішнім подіям дасть історія та майбутні покоління. А в ті роки, припало її життя, вона віддала всю себе роботі на фермі, вона відбудовувала і зміцнювала державу.

  Ця жінка склала свою книгу життя, де були білі, сірі і чорні сторінки. Була радість і щастя, був смуток і навіть горе. Але вона не закрила свою книгу життя. Втративши дочку, поховавши чоловіка, пригорнула до себе внука і зятя, і навіть подала руку допомоги братові, який так потребував допомоги. Жінка великої душі і великої сили волі. Вона вистояла і підняла на ноги всіх, вселила віру в життя.

  Тому в день свого народження, як і в будь – які інші свята, біля її двору людно і стоїть багато різного транспорту. Бо не забувають її близькі і рідні, туляться до її теплої душі. От і в день народження піднесли їй торт від імені родини з вісімдесятьма тюльпанами. А вона схвильована до сліз і щаслива. Недаром прожила своїх вісімдесят. Ось дивіться, це результат мого життя.

  То ж здоров'я Вам, Клавдіє Петрівно, міцного, як кремінь, сімейного затишку і мирного неба. Такі слова пролунали від сільського голови та голови ради ветеранів, депутатів сільської ради, які теж завітали привітати ювілярку.

  Голова первинної організації ветеранів при Тарасівській сільській раді Мартиняк Г.П.