Вкотре переконались учасники заходу, який відбувся в районі з нагоди Дня Європи.

  11 травня 2017 року о 12 годині Жмеринський район долучився до акції, яка відбулась в кожній територіальній громаді нашої держави – урочистої церемонії підняття державного прапора України та прапору Європейського Союзу.

  З великою гордістю в серці за нашу державу та її європейське майбутнє представники органів виконавчої влади, самоврядування, громадські організації, молодь району зібрались на подвір’ї адміністративної будівлі районної ради для того, щоб засвідчити українці – європейська нація.

  Право підняти Державний прапор України та прапор Європейського Союзу надано надано першому заступнику голови райдержадміністрації Олександру Монастирському, заступнику районної ради Володимиру Бігасу, голові молодіжної громадської організації «Спілка ініціативної молоді», Рівському сільському голові Аліні Гамарник.

  В своїх виступах вони привітали присутніх із Днем Європи, відзначаючи великий прогрес у відношеннях нашої держави з Європейським Союзом, про що свідчать ухвалена Радою ЄС рішення, яким остаточно затвердила надання громадянам України безвізового режиму з країнами-членами Європейського Союзу, проведення цьогоріч Євробачення в Україні, ін.

  Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України – вона починається у серці та душі кожного українця.

  Тож, будуємо Україну європейською державою!