У цьому міг переконатись кожен, хто минулої суботи побував на дійстві «Жмеринщина має таланти» в районному Будинку культури. Молодіжний мистецький конкурс під такою назвою в районі проводиться з 2008 року. Нинішній — четвертий за рахунком. Його організатори, як було оголошено, відділи РДА — культури, освіти, сім’ї, молоді та спорту, територіальні громади.

  Завершальному етапу творчого змагання передувало чотири кастинги, в яких журі щоразу відбирало найкращих. І ось фінал, в якому зійшлись одинадцять номінантів, щоб з’ясувати, хто ж із-поміж них найталановитіший.

  Як і годиться, фіналісти вислухали напутні слова-побажання — їх виголосив заступник голови районної ради В.П.Бігас. Яскравою піснею привітала усіх призерка аналогічного попереднього конкурсу Богдана Мотишена.

  А потім власне розпочався сам конкурс. Першою виступала Олеся Мельник, демонструючи свою танцювальну майстерність. Зал відреагував гучними оплесками. Услід за Олесею «зірвала» оплески виконанням пісні Анна Кудрявська.

  Не менш емоційно сприйняв зал танець юної пари — Олександра Стожока та Олени Цегельної.

  Як завжди, чудовим був виступ танцювального колективу «Жмеринчанка». Зачепила за живе зал своєю танцювальною майстерністю Діана Кушнаренко, про що свідчили дружні оплески.

  Задоволення всі отримали і від співу Аліни Лазнюк та хореографії Анастасії Кубай.

  Знову порадував слухачів своїм голосом Максим Кашинський.

  Романтичний слід у серцях глядачів залишили своєю хореографічною композицією Юлія Трахтенберг та Роман Марценюк.

  Примусив забриніти струни серця слухачів патріотичний вірш, який продекламувала Альона Юрченко, про що свідчила реакція залу.

  Нікого не залишив байдужим також і виступ танцювального колективу «А-студіо», музичним фоном до якого стала вже знаменита мелодія «Плине кача по Тисині...».

  У підсумку журі визначило переможцем пару — Юлія Трахтенберг та Роман Марценюк. Друге місце було присуджено Анні Кудрявській, а третє — Альоні Юрченко.

  Крім того, окремо було відзначено Олександра Стожока і Олену Цегельну, а також Олесю Мельник, Аліну Лазнюк, «Жмеринчанку», Анастасію Кубай та Максима Кашинського. Діана Кушнаренко стала переможницею в оригінальному жанрі — цю номінацію введено вперше.

  А от у номінації глядацьких симпатій найкращими виявилися колектив «А-студіо», Діана Кушнаренко та Анастасія Кубай — за кількістю голосів учасників заходу вони посіли відповідно перше, друге і третє місця.

  Найталановитіших урочисто відзначили почесними грамота РДА та райради, сувенірами та грошовими винагородами...