Загальна Декларація прав людини (1948 року), що є основою більш ніж 80-ти конвенцій та декларацій захисту прав людини фундаментом свободи, правосуддя та миру.

  У березні 2014 року, на запрошення уряду України і в зв’язку з подіями в країні, Генеральний секретар ООН сформував моніторингову місію з прав людини з метою спостереження та звітування про ситуацію з правами людини в Україні.

  Особливу увагу приділяється ситуації на Сході України та у Криму. Оскільки збройний конфлікт на Сході України загострився, місія також займається захистом, підтримкою і нарощуванням потенціалу по всій території країні.

  Кожен громадянин України, який зазнав порушення прав людини з боку членів бандформувань т.зв. «ДНР/ЛНР» та кадрових російських військовослужбовців має право звернутись за допомогою до Моніторингової місії ООН прав людини в Україні за адресами:

  • м .Київ, вул. Еспланадна, буд. 20, офіс 310;
  • м. Одеса, вул. Троїцька, буд. 33а, офіс 302;
  • м. Харків, вул. Весняна, буд. 5/4;
  • м. Краматорськ, проспект Краматорський,буд. 41;
  • м. Дніпро, вул. Гоголя, буд. 62;

  зателефонувати на номер телефону ММПЛУ: +380442535966 та відіслати поштове звернення на адресу центрального офісу ММПЛУ Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..