В. Гройсман: Переконаний у тому, що усі виклики у країні будуть подолані, а ситуація буде стабілізована

  Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман переконаний, що незабаром складна політична ситуація у країні буде стабілізована, а усі виклики у країні будуть подолані. Про це заявив Голова Парламенту Володимир Гройсман, відкриваючи пленарне засідання у середу.

  "Ситуація надзвичайно є складною, і тому приходить той момент, коли треба брати на себе відповідальність. Я глибоко вірю у те, що наша спільна відповідальність буде мати успіх. Ми будемо вірою і правдою робити свою справу. І я переконаний у тому, що усі виклики у країні будуть подолані, а ситуація у країні буде стабілізована", - підкреслив В. Гройсман.

  Керівник Парламенту зазначив, що у вівторок відбулися консультації з лідерами фракцій Верховної Ради щодо формування складу нового Кабінету Міністрів України. "Ми вийшли на той формат, який може бути прийнятним, відповідальним і дозволить вивести країну з кризу, в якій ми сьогодні знаходимося", - поінформував В. Гройсман.

  Голова Верховної Ради також зауважив, що сьогодні відбудуться збори Коаліції Парламенту для обговорення та підготовки до голосування щодо формування Кабінету Міністрів у четвер, а також затвердження Програми дій Уряду та зміни керівництва Верховної Ради України.