Урочисті заходи, присвячені 72-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та Дня пам’яті і примирення відбулись 8 - 9 травня 2017 року у вигляді масової ходи до пам’ятників тим, хто навіки прославив свої імена у боротьбі з фашистськими окупантами, мітингів, вітання ветеранів, учасників АТО, святкових концертів, масових гулянь, куштуванням солдатської каші, ін.

  Під бій барабанів, музику оркестру, тріумфально шефствували ветерани, представники району, керівники територіальних громад, учасники антитерористичної операції, школярі, молодь, представники трудових колективів, громадськість району.

  На мітингах – реквіємах звучали слова великої вдячності до ветеранів – переможців, а також побажання миру та злагоди на нашій землі

  В ці дні жоден ветеран не залишився поза увагою. Від імені райдержадміністрації, районної ради, сільських та селищної рад, підприємців їм вручено грошову допомогу, подарункові та продуктові набори.

  Пам’ятники воїнам – визволителям цього дня майоріли безліччю вінків та квітів, які в знак вічної пам’яті покладали жителі району.